Genti është larguar nga “X Factor Albania” në spektaklin e së premtes mbrëma në Tv Klan. Ai ishte në showdown me Ingrid.

Ishin votat e publikut që vendosën largimin e tij nga talent-show.

Elhaida votoi për Gentin, Arilena për Gentin, Young Zerka për Ingrid dhe Adi për Ingrid.

Votat e publikut vendosën se Ingrid duhet të vijonte garën.

/tvklan.al