Gjendet i aksidentuar 40-vjeçariGjendet i aksidentuar 40-vjeçari

12:01 17/10/2020

U shpall i humbur nga familja një ditë më parë

Një 40-vjeçar i shpallur i zhdukur një ditë më parë nga familjarët e tij në Elbasan është gjetur i aksidentuar mëngjesin e sotëm në autostradën Elbasan-Tiranë.

Rrapush Çeça

Rrapush Çeça u gjet në makinën e tij në afërsi të fshatit Shijon. Automjeti i tij ka devijuar nga rruga dhe është përplasur me mbrojtësen anësore. 40-vjeçari është transportuar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Janë ende të paqarta rrethanat e ngjarjes.

Tv Klan
Të ngjashme