Gjendet i vdekur në shtëpi një 33-vjeçar

Foto ilustruese


Gjendet i vdekur në shtëpi një 33-vjeçar

16:14 11/05/2021

Sot, rreth orës 14:30, në lagjen nr.4, Sarandë, është gjetur në banesë nga familjarët, pa shenja jete 33-vjeçari me iniciale R. M., i cili nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Nga kqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./tvklan.alTë ngjashme