Gjendet i vdekur një person tek liqeni në Tiranë

Foto ilustrim

Gjendet i vdekur një person tek liqeni në Tiranë

22:44 08/06/2018

Një person është gjetur i pajetë këtë të premte në Tiranë. Viktima, identiteti i të cilit momentalisht nuk dihet, sipas

ABC News 

është gjetur në një stol pranë digës së Liqenit Artificial.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e policisë dhe ambulanca. Pritet që në vijim të ketë më shumë detaje rreth kësaj ngjarjeje.

/tvklan.al

Të ngjashme
UKT