“Golden Globe 2020”, si u veshën yjet në tapetin e kuq“Golden Globe 2020”, si u veshën yjet në tapetin e kuq

13:30 06/01/2020

Shkëlqim, magji dhe pamje të mrekullueshme ishin vetëm disa detajet e natës që tërhoqi gjithë vëmendjen, ajo e ndarjes së çmimeve “Golden Globe”.

Si çdo vit, edhe këtë herë yjet nuk zhgënjyen në tapetin e kuq me zgjedhjet që kishin bërë.

Ndër emrat që morën më shumë komente pozitive ishin Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Cate Blanchett dhe Scarlet Johansson.

Jennifer Aniston u shfaq me një fustan të zi Dior.

Jennifer Lopez me një krijim mbresëlënës nga Valentino.

Naomi Watts me fustan të kuq dhe të zi nga Armani.

Sandra Bullock me një fustan pa rripa në nuancën e verdhë.

Charlize Theron me një fustan të Dior.

 Gwyneth Paltrow me fustan nga Fendi.

 Scarlet Johansson zgjodhi një fustan të mrekullueshëm të kuq Vera Wang.

Salma Hayek u vesh me Gucci.  

Cate Blanchett me fustanin elegant të Mary Katrantzou.

Renée Zellëeger me një fustan blu të mrekullueshëm.

Taylor Swift me fustan Etro me lule dhe të verdha.

Margot Robbie me fustan Chanel.

Nicole Kidman me fustan të kuq të Versace.

Zoe Kravitz me Saint Laurent.

Priyanka Chopra me fustanin rozë të Cristina Otaviano.

 Reese Witherspoon me fustan të bardhë Roland Mouret.

Sienne Miller me një fustan të mëndafshtë të verdhë Gucci. /tvklan.al
Të ngjashme