Grabiten zyrat e Myftinisë së Durresit

Grabiten zyrat e Myftinisë së Durresit

12:02 05/03/2016

Zyrat e Myftinisë së Durrësit janë grabitur gjatë natës së kaluar.

Persona ende te paidentifikuar kane hyre në ambjentet brendshme duke thyer një dritare në katin e dytë.

Mësohet se autorët kanë marrë një shumë parash dhe disa sende me vlerë.

Policia po kqyr kamerat e sigurisë si dhe të objekteve pranë saj pasi godina e  Myftinisë ndodhet në qendër të qytetit.

Tv Klan

Të ngjashme
UKT