Grabiten zyrat e Myftinisë së Durresit – TV KLAN

Grabiten zyrat e Myftinisë së Durresit

Zyrat e Myftinisë së Durrësit janë grabitur gjatë natës së kaluar.

Persona ende te paidentifikuar kane hyre në ambjentet brendshme duke thyer një dritare në katin e dytë.

Mësohet se autorët kanë marrë një shumë parash dhe disa sende me vlerë.

Policia po kqyr kamerat e sigurisë si dhe të objekteve pranë saj pasi godina e  Myftinisë ndodhet në qendër të qytetit.

Tv Klan

Kategori
AktualitetLajmet KryesoreTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*