Një banesë është grabitur të shtunën në zonën e Paskuqanit në Kamëz. Mësohet se një qytetari i kanë vjedhur një sasi parash.

“Më datë 17.07.2021, në rrugën “Mustafa Lita”, Paskuqan, Kamëz, kanë vjedhur një shumë parash në banesën e shtetasit K. H”, thuhet në një njoftim të policisë.

Autoritetet po vijojnë punën për identifikimin dhe më pas kapjen e autorit./tvklan.al