Gruaja bie nga kati i dytë dhe humb jetën

Foto ilustrim

Gruaja bie nga kati i dytë dhe humb jetën

12:17 28/09/2019

Një grua gjeti vdekjen paraditen e kësaj të shtune në Fier, pasi ra nga kati i dytë i pallatit ku jetonte.

Burime paraprake të policisë sqarojnë se ngjarja ndodhi rreth orës 11:50, në lagjen “ 29 Nëntori”. Viktima është një 50-vjeçare me iniciale R.D, e cila si pasojë e rënies ka gjetur vdekjen.

Momentalisht, rrethanat e kësaj ngjarjeje mbeten të paqarta. Një grup hetimor po punon për zbardhjen e plotë të saj. /tvklan.al


Delta
LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori