“Gylperi”, së shpejti në Klan Plus“Gylperi”, së shpejti në Klan Plus

11:10 05/11/2019

Një nënë, e cila do të jetë vetëm me fëmijët e saj.

Ajo burgoset për vetëmbrojtje, viktimë e një përdhunimi.

Një avokat që kërkon ta ndihmojë atë.

Vetëm urrejtja e fëmijëve mund ta vrasë një nënë.

Lufta e një vejushe për të rifituar dashurinë e tre fëmijëve.

Të vërë nderin e saj në vend dhe të shkëputet nga familja e bashkëshortit që e fajësojnë për gjithçka.

Një dramë rrëqethëse me aktoren e famshme Nurgul Yesilcay (Gylseren e Fate të Kryqëzuara).

“Gylperi”, premierë ekskluzive, së shpejti në Klan Plus./tvklan.alTë ngjashme