Hardhuca që po kërcënon martesën e Ed Sheeran

Ed Sheeran ka thënë se do të ndërtojë një kishë të vogël ku ai dhe Cherry Seaborn mund të martohen. Edhe pse një nga yjet më të mirë të muzikës, ai preferon që gjërat private të mbeten të tilla, njësoj si fejesa e tij.

Megjithatë planet e dasmës janë vënë në pritje pasi në vendin ku këngëtari kërkon të ndërtojë është gjetur një lloj gjallese e rrallë e ngjashme me hardhucën.

Kjo lloj gjallese mendohet të jetë në zhdukje e për këtë shkak është e mbrojtur me ligj nga shteti. Ylli i popit mësohet se ka punësuar ekologët për të zbuluar më shumë rreth kësaj çështjeje.

Klan Plus

Kategori
Klan PlusShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*