Historia ime – Historia e mbesës që vjen të kërkojë ndihmë për tezen postiere!Historia ime – Historia e mbesës që vjen të kërkojë ndihmë për tezen postiere!

13:30 10/02/2021

Një 46-vjeçare e quajtur Brikena Bregasi ka qenë e ftuar në emisionin “Historia ime” në Tv Klan për të kërkuar ndihmë për tezen e saj. Tezja e Brikenës ka punuar përreth 35 vite në Postën e Tiranës, por e la punën pasi u sëmur nga kancerin e gjirit. Pas 5 vitesh pasi u kurua, ajo u rikthye tek posta për të nisur sërish punë, por të gjithë ia kanë mbyllur derën.

Brikena ka folur edhe për jetën e saj ku tregon se është rritur pa baba dhe madje nuk ia ka parë kurrë fytyrën. Ajo është përpjekur ta kërkojë, por nuk e ka gjetur kurrë.Të ngjashme