Historia ime – Ishte 18 vjeçe kur u martua me 40 vjeçarin!Historia ime – Ishte 18 vjeçe kur u martua me 40 vjeçarin!

13:30 17/02/2021

E ftuar në emisionin “Historia ime” në Tv Klan, ka qenë Drita Maxhari, 41 vjeçe e cila jeton në Pogradec dhe është nënë e tetë fëmijëve. Kur ishte 18 vjeçe, u martua për herë të parë, me mblesëri.

Kjo martesë zgjati 10 vite. Kishin probleme të vazhdueshme, grindje, sherre. Ish-bashkëshorti nuk pranonte të punonte, ishte dembel, konsumonte alkool dhe shpesh e dhunonte Dritën.

Nga kjo martesë erdhën në jetë tre fëmijë, të cilët sot janë përkatësisht të moshave: 18, 16, dhe 12 vjeç.Të ngjashme