Horoskopi 12 Gusht 2022

Horoskopi 12 Gusht 2022

08:35 12/08/2022

Dashi-Një ditë pozitive do të jetë kjo e sotmja për të gjithë ata që i përkasin kësaj shenje. Hëna do të jetë në favorin tuaj dhe do jeni në gjendje që të merrni disa vendime të rëndësishme, të cilat do të rezultojnë të suksesshme.

Demi-Do të ndodhë një ngjarje e papritur. Mund të takoheni me një mik. Do të hyni në një botë, ku një person i veçantë do arrijë t’ju kuptojë plotësisht.

Binjakët-Partneri juaj do tregohet shumë i përkujdesur për ju gjatë ditës së sotme. Në planin financiar duhet ta riorganizoni situatën nëse doni që gjërat të ecin në rrjedhën e duhur.

Gaforrja-Kjo ditë është stresuese për ju. Partneri që bashkëpunoni mund të jetë i mërzitshëm, ndaj mundohuni që të mos përfshini emocionet tuaja.

Luani-Kujdes me xhelozinë e tepruar gjatë kësaj dite sepse mund të keni probleme serioze me partnerin/en. Mos kërkoni ta detyroni atë të qëndrojë vetëm pranë jush, por lëreni të dalë edhe me miqtë e ngushtë. Beqarët do vazhdojnë të jenë në kërkim, por nuk do e gjejnë personin e duhur. Financat do jenë në gjendje shumë më të mirë nga sa mendohej.

Virgjëresha-Aktivitetet ose ngjarje sociale në lagjen tuaj mund t’iu vënë në kontakt me njerëz të rinj dhe emocionues që në përfundim do të bëhen miq. Qëllimet dhe interesat e përbashkëta do të mund t’iu çojnë në plane për projekte ambicioze. Çfarëdo ndërveprimi të filloni sot, ka gjasa për të arritur suksesin. Këtë mbrëmje, gëzoni kohë të qetë me partnerin tuaj.

Peshorja-Problemi shëndetësor që u ka shqetësuar ditët e fundit do të rikthehet sërish. Duhet që të tregoni kujdes dhe të konsultoheni me mjekun. Tregoni shumë kujdes në marrëdhëniet me miqtë tuaj.

Akrepi-Karakterizoheni nga një energji e lartë. Edhe shpirti binjak njësoj si ju ka për të qenë. Keni për të sjellë ide të rëndësishme sot.

Shigjetari-Ditë e qetë dhe pa ndryshime të mëdha kjo e sotmja për të dashuruarit. Shfrytëzojini sa më shumë momentet pranë partnerit. Në planin financiar nuk do të keni për çfarë të ankoheni.

Bricjapi-Përgatituni për një dialog me partnerin/en që mund të bëhet shumë intensiv dhe emocional. Marrëveshjet e biznesit janë të mundshme sot, por me një çmim për përpjekje të mëdha. Nëse keni një konkurrent, rivaliteti juaj mund të kalojnë në një fazë të hapur të armiqësisë.

Ujori-Mos kini frikë të tregoni dëshmitë tuaja ndaj një personi të përfshirë në veprimtari kriminale. Edhe pse nuk ju pëlqen të hyni në telashe, mendoni sa njerëz ka lënduar. Ju nuk mund të lejoni që të tjerët të vazhdojnë të vuajnë për shkak të një personi të paskrupullt. Sapo autoritetet të vihen në dijeni, fajtori do të ballafaqohet me drejtësinë.

Peshqit-Disa informacione interesante të reja, ndoshta shpirtërore ose metafizike, mund të vijnë sot nga revista, TV, ose nga interneti. Kjo mund t’iu vërë juve në një kurs të ri studimi. Njohuritë tuaja mund të jenë të vlefshme në rritjen e të kuptuarit tuaj, në lidhje me atë çfarë ju lexoni. Këtë mbrëmje, mund t’ju vijë një mesazh surprizues nga dikush që ju keni shumë kohë pa e dëgjuar. Kënaquni!/tvklan.al

Të ngjashme