Horoskopi 16 Mars 2020

Horoskopi 16 Mars 2020

08:40 16/03/2020

Dashi-Sot është një nga ditët kur do të keni një sens të jashtëzakonshëm sigurie. Performanca juaj do të jetë aq e mirë sa do të befasoheni edhe nga energjia që keni.

Demi-Sigurohuni që të ruani energjitë dhe kurajën për të kapërcyer situatat e trazuara që ju kanë kapluar.

Binjakët-Ndryshime të forta psikologjike sot fshihen për ju dhe duhet të gjeni mënyra për të mos u dorëzuar dhe për të ecur përpara.

Gaforrja– Kjo e hënë është një ditë e mirë për të kontaktuar me njerëzit tuaj dhe për të kaluar një kohë të mirë.

Luani-Keni shumë shqetësime për të ardhmen. Por në të njëjtën kohë ju po merreni me çështje të tjera që kanë ndaluar pikën e rritjes dhe tashmë ndiheni të lodhur, por kjo ditë ju jep shumë përfitime.

Virgjëresha-Sot do të shihni një potencial të madh e gjallëri duke kapërcyer vështirësitë që ju kanë dalë ditët e fundit. Shumë plane që keni planifikuar do të vonohen të realizohen, por duhet jeni të durueshëm.

Peshorja-Kjo e hënë është një ditë e mirë për ju, pasi gjendja shpirtërore është mirë dhe ju bën të shihni problemet tuaja në mënyrë më realiste. Do të keni mundësi të zgjidhni shumë prej tyre.

Akrepi-Sfondi i planetit të ditës po përpiqet t’ju zgjojë nga disa absurditete, në mënyrë që të mos çojë në vlerësime të gabuara të individëve dhe situatave. Luhatshmëria që mbizotëron ju shqetëson dhe ju bën të lëvizni, gjë që mund të ketë efektin e kundërt me atë që dëshironi.

Shigjetari-Me logjikën dhe fleksibilitetin që ju karakterizon, sot do të keni mundësi t’i sillni gjërat drejt vetes. Situatat që mund të jenë problematike mund të kërkojnë planifikim dhe metodologji. Periudha është shumë e favorshme që ju të realizoni shumë nga planet tuaja.

Bricjapi-Disa ngjarje të gëzuara që do të ndodhin sot do të ndihmojnë psikologjinë tuaj të fluturojë dhe të rishikojë shumë situata që keni parë deri më tani negative, me shumë opitimizëm.

Ujori-Një lajm shumë i mirë ju pret sot. Disa ngjarje që do të ndodhin do t’ju bëjnë me humor dhe do t’ju dëshmojnë se jeni këmbëngulës.

Peshqit– “Këshillat” familjare janë të favorizuar sot dhe ju duhet të përfitoni nga to. Dita është e mbushur me situata të papritura. /tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi