Dashi

DASHURIA: Planeti Venus në shenjën e Demit mund të sjellë pak tension në marrëdhëniet e dashurisë, por mos u shqetësoni, pasioni do jetë ende i forte.

PUNA: Pozicioni i Mërkurit tek Dashi do t’ju japë shtytjen që ju nevojitet për t’i përballuar sfidat e punës me vendosmëri dhe guxim.

FINANCAT: Prania e Uranit në shenjën tuaj mund të sjellë disa ngjarje të papritura financiare, por asgjë për t’u shqetësuar.

Demi

DASHURIA: Prania e Venusit në shenjën tuaj do të sjellë një ngarkesë të fortë romantike, por kujdes që të mos bini në xhelozi.

PUNA: Lidhja Hënë-Saturn në Ujor mund të sjellë pak stres në punë, por me vendosmërinë tuaj do të arrini të kapërceni çdo vështirësi.

FINANCAT: Pozicioni i Venusit te Demi do ju sjellë mundësi të mira financiare, por kujdes mos e teproni me shpenzimet.

Binjakët

DASHURIA: Prania e Marsit në shenjën tuaj do të sjellë një ngarkesë të fortë pasioni, por kujdes të mos tregoheni shumë impulsiv në zgjedhjet tuaja të dashurisë.

PUNA: Pozicioni i Marsit te Binjakët do t’ju japë shtytjen e nevojshme për të përfunduar projektet e punës në vazhdim.

FINANCAT: Pozicioni i Plutonit te Shigjetari mund të sjellë disa vështirësi financiare, por me aftësinë tuaj për të gjetur zgjidhje, do të arrini të kapërceni çdo pengesë.

Gaforrja

DASHURIA: Jeta juaj e dashurisë mund të jetë e trazuar gjatë kësaj kohe. Mundohuni të qëndroni të qetë dhe mos u frikësoni.

PUNA: Mund të keni disa vështirësi në punë, por mos u shqetësoni shumë. Përqendrohuni në aftësitë tuaja dhe përpiquni të qëndroni pozitivë.

FINANCAT: Financat tuaja mund të jenë paksa të pasigurta në këtë moment. Përpiquni të jeni të kujdesshëm me shpenzimet tuaja dhe kurseni aty ku është e mundur.

Luani

DASHURIA: Marrëdhëniet tuaja mund të jenë paksa të komplikuara tani. Mundohuni të komunikoni më mirë me të dashurit tuaj dhe të zgjidhni çdo konflikt.

PUNA: Mund të keni disa mundësi interesante në punë. Jini të gatshëm t’i kapni ato dhe të demonstroni aftësitë tuaja.

FINANCAT: Financat tuaja mund të jenë të qëndrueshme gjatë kësaj kohe. Mundohuni të mbani një ekuilibër midis të ardhurave dhe shpenzimeve.

Virgjëresha

DASHURIA: mund të takoni dikë të veçantë gjatë kësaj kohe. Jini të hapur dhe gati për të pritur dashurinë në jetën tuaj.

PUNA: Mund të keni disa vështirësi në punë, por mos u shqetësoni. Jini të durueshëm dhe përqendrohuni në aftësitë tuaja.

FINANCAT: Financat tuaja mund të jenë të qëndrueshme gjatë kësaj kohe. Përpiquni të jeni të kujdesshëm me shpenzimet tuaja dhe kurseni aty ku është e mundur.

Peshorja

DASHURIA: Lidhja Hënë-Saturn në Ujor mund t’ju bëjë të ndiheni të larguar emocionalisht nga partneri juaj, por mos u shqetësoni, kjo do të jetë vetëm e përkohshme. Mundohuni të komunikoni hapur dhe të gjeni mënyra për të forcuar lidhjen tuaj.

PUNA: Mërkuri në Dashi do t’ju japë shtytjen e duhur për të vazhduar projektet tuaja të punës. Përdorni kreativitetin dhe aftësinë tuaj për të menduar jashtë kutisë për të arritur qëllimet tuaja.

FINANCAT: Afërdita në Demi do ju sjellë stabilitetin financiar që kërkoni. Në punë mund të merrni një ngritje ose promovim që do t’ju japë më shumë siguri financiare.

Akrepi

DASHURIA: Hëna në Ujor mund t’ju bëjë të ndiheni pak rebel ndaj partnerit, por përpiquni të mos tërhiqeni shumë nga emocionet negative. Lidhja Hënë-Saturn do t’ju ndihmojë të gjeni ekuilibrin dhe të rivendosni paqen.

PUNA: Marsi te Binjakët do ju japë energjinë e duhur për të përballuar sfidat e punës. Përfitoni nga shkathtësia juaj dhe dëshira juaj për të bërë për të arritur qëllimet tuaja dhe për të marrë rezultate të kënaqshme.

FINANCAT: Jupiteri te Peshqit mund t’ju sjellë disa fitime të papritura. Përpiquni t’i menaxhoni me kujdes financat tuaja dhe të mos tundoheni për të mbishpenzuar.

Shigjetari

DASHURIA: Lidhja Hënë-Saturn në Ujor mund t’ju bëjë të ndiheni pak të pasigurt për partnerin tuaj, por përpiquni të mos bëheni xhelozë. Komunikoni hapur ndjenjat tuaja dhe përpiquni të gjeni ekuilibër në marrëdhënien tuaj.

PUNA: Plutoni në Shigjetar do t’ju japë vendosmërinë e duhur për të arritur qëllimet tuaja të punës. Përdorni pasionin dhe dëshirën tuaj për të arritur sukses dhe lumturi profesionale.

FINANCAT: Netuni te Peshqit mund t’ju sjellë disa mundësi interesante financiare. Mundohuni të peshoni me kujdes çdo mundësi dhe menaxhoni me kujdes financat tuaja.

Bricjapi

DASHURIA: Lidhja midis Hënës dhe Saturnit në Ujor mund të çojë në disa vështirësi në marrëdhënien tuaj. Por mos kini frikë, puna dhe përkushtimi juaj do të shpërblehen.

PUNA: Mërkuri në Dashi do t’ju japë shtysën që ju nevojitet për të përballuar sfidat e reja të punës.

FINANCAT: Afërdita në Dem do ju sjellë stabilitet financiar.

Ujori

DASHURIA: Hëna në shenjën tuaj së bashku me lidhjen me Saturnin mund të krijojnë një tension në jetën tuaj të dashurisë. Por mos u shqetësoni, inteligjenca dhe shpirti juaj novator do t’ju ndihmojnë të kapërceni çdo problem.

PUNA: Dielli në shenjën tuaj do t’ju japë energjinë e duhur për të përballuar me entuziazëm detyrat e punës.

FINANCAT: Saturni në Ujor do t’ju sjellë stabilitet financiar.

Peshqit

DASHURIA: Jupiteri në shenjën tuaj do ju sjellë fat në dashuri. Ndjeshmëria dhe romanca juaj do të vlerësohen shumë nga partneri juaj.

PUNA: Prania e Neptunit te Peshqit mund t’ju sjellë konfuzion në vendin e punës, por falë krijimtarisë dhe intuitës tuaj do të arrini të gjeni zgjidhje të shkëlqyera.

FINANCAT: Plutoni në Shigjetar do t’ju sjellë fatin e duhur për të përmirësuar situatën tuaj financiare./tvklan.al