Horoskopi 25 Tetor 2019

Posta

Horoskopi 25 Tetor 2019

08:38 25/10/2019

Dashi – Gjatë kësaj dite mund të ketë disa probleme të vogla mes jush dhe partnerit, megjithatë do të keni vullnet për t’i ndrequr. Në lidhje me perspektivat financiare, ato duken goxha të mira.

Demi – Klima në jetën tuaj në çift do të jetë shumë e ngrohtë. Do të jeni shumë të përkujdesur për njeri-tjetrin dhe do të filloni të bëni plane për të ardhmen. Financat do të jenë të favorshme dhe do të reflektoni për çdo veprim që do të bëni.

Binjakët – Marrëdhënia juaj me partnerin nuk do të jetë e qetë sot. Do të kërkoni të dale e juaja pa dhënë argumente të forta. Buxheti nuk do të jetë fort i mirë, kështu që shpenzoni vetëm për gjërat e nevojshme.

Gaforrja – Për ata që janë në një lidhje, do të arrini të sqaroni mosmarrëveshjet që kishit me partnerin/en dhe do të ndiheni më të qetë. Në planin financiar nuk do të keni asnjë problem.

Luani – Ata që janë në një lidhje do të refuzojnë të bashkëpunojnë me partnerin/en për të zgjidhur disa çështje me rëndësi. Në lidhje me financat, situata do të jetë e qëndrueshme dhe mund të kryeni disa shpenzime më shumë.

Virgjëresha – Kjo e premte do të jetë neutrale, por bëni kujdes ndaj tërheqjeve nga persona të komplikuar dhe misterioz.

Peshorja –Ditë e paqëndrueshme për të dashuruarit. Do të doni të kontrolloni personin që keni në krah dhe kjo do të shkaktojë debate të forta. Financat do të jenë të mira dhe nuk do të keni vështirësi.

Akrepi – Ata që janë në një lidhje do të diskutojnë me partnerin për të ardhmen. Në lidhje me financat, situata do të jenë pozitive, por nuk duhet të shpenzoni përtej limiteve.

Shigjetari – Për ata që janë në një lidhje, do të jetë një ditë shumë e zjarrtë do të dashurohen me më shumë pasion. Financat do të mbeten të qëndrueshme.

Bricjapi – Ditë monotone kjo e sotmja për të dashuruarit. Herë pas here do të mërziteni dhe nuk do dini çfarë te bëni. Buxheti do të ketë disa vështirësi të vogla, por asgjë alarmante.

Ujori – Ditë e turbullt kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Në planin financiar paraqiten disa problematika të vogla. Merrni masa sa jeni në kohë.

Peshqit – Çiftet do të zgjidhin problemet që kanë pasur dhe deri në mbrëmje do të marrin frymë lirisht. Në planin financiar do të jeni me shumë fat dhe do të menaxhoni me sukses paratë që keni. /tvklan.al


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi