Horoskopi 26 Qershor 2022
Horoskopi 26 Qershor 2022

08:15 26/06/2022

Dashi

Me Venusin në shenjë, në dashuri ju nuk keni nevojë të fitoni betejat, por t’i sheshoni ato. Beqarët mund të bëjnë miq të rinj. Merrni shansin për të bërë për vete personin e dëshiruar. Momente me fat për të filluar projekte të reja ose për të arritur qëllime të rëndësishme të karrierës.

Demi

Sot do të ndjeni një nevojë të fortë për partnerin tuaj dhe nuk mund të prisni për të marrë strehim në krahët e tij! Keni pasur kaq shumë durim deri më tani, është koha për t’u çlodhur! Është një ditë e mirë për të kënaqur eprorët tuaj. Nëse ke një intervistë për punë, do ta kalosh shkëlqyeshëm.

Binjakët

Nëse doni të jeni vetëm, pushoni dhe kushtojuni vetes, në mënyrë që të reflektoni më mirë në atë që dëshironi. Zemrat e vetmuara do të angazhohen për të takuar njerëz të rinj që mund të jenë pjesë e jetës së tyre. Komunikimi i dobët me kolegët mund të ketë pasoja negative në biznes.

Gaforrja

Ndoshta sot ndiheni pak të guximshëm dhe në të njëjtën kohë nuk dëshironi të largoheni nga erosi dhe ndjenjat. Nëse e ndjeni nevojën, merrni pak kohë për veten tuaj. Disa gjykime të nxituara që keni bërë për disa njerëz mund të jenë të gabuara. Respekto ata që kanë përdorur një ton të qetë me ty.

Luani

Sot duhet të jetë një ditë reflektimi. Mendimet dhe shqetësimet mund të shtohen për ata që tashmë janë në çift, disa do të ndjejnë lodhje të thellë. Tregohuni të guximshëm dhe përballuni me një situatë që nuk ju përshtatet. Nëse nuk e bëni, rrezikoni të humbni shumë mundësi të mira.

Virgjëresha

Jeni të përhumbur nga një grimcë e veçantë dhe ngarkesë erotike, e cila mund ta bëjë këtë ditë mjaft të ndritshme. Para ndjenjave të reja po lulëzoni! Aventura të reja për shumë beqarë të Virgjëreshës, por asgjë serioze apo përfundimtare. Kujdesuni për aspektet financiare nëse nuk doni surpriza dhe veproni me qetësi.

Peshorja

Sot një histori dashurie mund të preket nga mungesa e romantizmit. Bëni diçka nëse doni të ringjallni një marrëdhënie që është paksa e ftohtë. Në vendin e punës një kapacitet më i madh për organizim mund t’ju ndihmojë të menaxhoni më mirë biznesin dhe negociatat.

Akrepi

Një periudhë e jetës suaj do të fillojë dhe mund të hapë derën për ndryshime të ndryshme, veçanërisht në lidhje me jetën sentimentale. Sot mund të filloni projekte të reja me vendosmëri dhe ambicie më të madhe. Megjithatë, përpiquni të jeni të qartë me ata që do të punoni.

Shigjetari

Ditë veçanërisht e pasionuar me implikime pozitive në marrëdhënien në çift. Beqarët do të duan të argëtohen dhe të shkojnë për pazare, një mënyrë e shkëlqyer për t’u çlodhur. Një vështrim në punët e arritura do të jetë një stimul për t’u përqendruar në qëllimet e tjera që duhet të arrihen.

Bricjapi

Mund të jetë një ditë e mirë për të vënë në dyshim ndjenjat, miqësitë dhe dashurinë rreth jush. Disa gjëra ndoshta do të duken të vështira për t’u ndrequr! Kjo nuk është koha për ndonjë pushtim të ri. Më mirë të marrësh kohë për të reflektuar mbi disa çështje të punës që ju kanë shqetësuar për disa kohë.

Ujori

Merrni nxitje pozitive në disa fronte, do të ndikoheni nga një ngarkesë e veçantë e energjisë që do t’ju bëjë më të ngazëllyer. Trajtoheni veten me një pushim relaksues dhe kaloni një mbrëmje fantastike me miqtë. Besimi në vetvete do të jetë thelbësor për të filluar biznese të reja me të gjithë vullentin e mirë.

Peshqit

Mungesa e dialogut me partnerin mund të shkaktojë keqkuptime dhe të fillojë grindje të ndryshme. Ndoshta do të ishte e këshillueshme që të shmanget degjenerimi. Marrëdhëniet me kolegët ose me disa eprorë sot mund të preken nga disa pengesa. Përpiquni të kuptoni arsyet./tvklan.al


Të ngjashme