Horoskopi 30 Shtator 2019Horoskopi 30 Shtator 2019

09:06 30/09/2019

Dashi – Do ju duhet të kërceni sipas ritmit të një tjetër personi me nisjen e javës së re, por megjithatë do të jeni deri diku e i/e lirë nga kufizimet. Nëse të tjerët kanë pushtet mbi ju, kjo ndodh vetëm sepse ju e keni lejuar këtë gjë.

Demi – Të tjerëve mund t’ju duket sikur ju po ëndërroni të pamundurën, por ata nuk e kanë vetëbesimin tuaj. Çfarëdo të kërkoni nga jeta, ju e gjeni një rrugë për ta arritur.

Binjakët – Përpiquni të mos jeni shumë i ndjeshëm ndaj kritikave dhe mos i shfaqni ndjenjat, veçanërisht nëse janë të një natyre negative. Çfarëdo të ndodhë në 24 orët e ardhshme, duhet ta merrni me qetësi.

Gaforrja – Të dashurit tuaj do ju kërkojnë diçka sot dhe juve mund t’ju duhet të bëni sakrifica të cilat nuk doni t’i bëni. Keni obligim t’i ndihmoni, kështu që çfarëdo të bëni bëjeni me kënaqësi. Një ditë do ua kthejnë.

Luani – Sigurohuni që ata që keni përreth e dinë se si ndiheni sot. Nganjëherë keni vetëkontroll shumë të mirë, por vuajtja në heshtje mund të sjellë edhe shpërthimin tuaj.

Virgjëresha – Ka rrezik të futeni në spiralen e blerjes së gjërave që nuk mund t’i përballoni, ose nuk ju duhen. Për blerjet e mëdha duhet të mendoheni mirë dhe të siguroheni që po merrni vendimin e duhur.

Peshorja – Vendosni nevojat tuaja të parat me nisjen e javës së re dhe mos u ndjeni fajtor që keni sukses në një kohë që të tjerët kanë vështirësi. Njerëzit kurrë nuk kanë qenë dhe kurrë nuk do të jenë të barabartë në aftësitë e tyre.

Akrepi – Sigurohuni që puna nuk do ju marrë para këtë javë. Bëni një plan që t’i përmbaheni dhe refuzoni të devijoni, as për njerëz që ju premtojnë më shumë para.

Shigjetari – Dikush të cilin e keni takuar në udhëtime, në të ardhmen e afërt mund të kthehet në një kontakt të vlefshëm. Mbani sytë hapur dhe mos i injoroni njerëzit vetëm se mund të duken pak më të ndryshëm.

Bricjapi – Gjëja më e rëndësishme për momentin është se ju dukeni dhe veproni me vetëbesim në të gjitha situatat. Nëse rivalët tuaj nuhasë pasigurinë më të vogël, ata do të luajnë mbi ato baza. Pretendoni sikur as nuk ua ndjen për botën.

Ujori – Po, koka juaj është plot e për plot me ide fantastike, por sa prej tyre do të shohin dritën e realizimit? Tani është koha të fokusoheni në 2 apo 3 prej tyre që kanë më shumë gjasa të kenë ndikim. Injorojini të tjerat.

Peshqit – Mos e shpenzoni kohën tuaj të vlefshme me aktivitete që nuk sjellin asgjë. Nëse doni vërtetë të përmirësoni situatën tuaj financiare, atëherë duhet të përqendroheni në ato gjëra që paguhen më tepër./tvklan.alTë ngjashme