Horoskopi 5 Gusht 2022
Horoskopi 5 Gusht 2022

09:08 05/08/2022

Dashi

Në dashuri vijnë disa lajme pas datës 11 të muajit dhe deri atëherë duhet të sqaroni idetë tuaja. Në punë, kujdes nga çdo shpërqendrim i vogël që mund t’ju bëjë të gaboni.

Demi

Kini kujdes nga kundërshtimi i hënës që sjell disa shqetësime në dashuri. Në punë është më mirë të mos e teproni, tregohuni të kujdesshëm dhe matni forcat.

Binjakët

Fundjava do të sjellë lajme në dashuri dhe nëse dikush ju ofron një takim, pranoni. Afërdita do të hyjë në shenjë në datën 11 të muajit. Në punë ndiheni më pak të lodhur dhe më proaktiv.

Gaforrja

Në dashuri duhet të shmangni diskutimet e kota por të përballeni me problemet reale të marrëdhënies në çift. Në punë po bëni shumë përpjekje dhe vlerësoheni për këtë.

Luani

Këtë Gusht çiftet që mund të jetojnë pasionin e tyre në maksimum dhe gjithashtu të bëjnë plane për të ardhmen. Vazhdoni të punoni shumë në punë dhe kënaqësia do të vijë.

Virgjëresha

Në dashuri duhet të përpiqeni të kompensoni kohën e humbur dhe t’i përkushtoheni më shumë partnerit. Në punë, shmangni të bëni shumë.

Peshorja

11 Gushti do të jetë një ditë e rëndësishme për ju në frontin e dashurisë, në punë nëse ka vendime për të marrë, sot është dita e duhur për ta bërë atë.

Akrepi

Marrëdhëniet afatgjata që nuk funksionojnë më mund të përfundojnë pa shumë dëme. Në punë bëni kujdes sepse Marsi sjell pak emocion. 

Shigjetari

Shumë ndjenja të mira në dashuri janë në rrugë e sipër dhe gjithashtu njëfarë stabiliteti që po kërkoni. Kënaqësia do të vijë në punë.

Bricjapi

Pas kaosit në dashuri vjen pak më shumë siguri. Në punë duhet të kuptoni se në cilin drejtim të shkoni dhe të ndiqni atë që i keni vënë synim vetes duke mos u ndikuar nga të tjerët.  

Ujori

Ata që janë në krizë në dashuri duhet të presin përpara se të marrin një vendim drastik. Në punë ka pak nervozizëm.

Peshqit

Kini kujdes të mos emocionoheni shumë. Megjithatë, Hëna dhe Venusi ju mbrojnë dhe ju tregojnë drejtimin për të marrë në dashuri. Nga pikëpamja e biznesit, jeni pak të stresuar. Merrni pak kohë për veten tuaj./tvklan.al


Të ngjashme