Horoskopi 9 Tetor 2019

Horoskopi 9 Tetor 2019

08:36 09/10/2019

Dashi – Gjatë ditës së sotme do të jeni nervoz dhe do të përpiqeni që mos ta shfaqni, sidomos përpara partnerit/es. Në punë nuk do të jeni shumë produktivë për shkak të gjendjes emocionale.

Demi – Do të jetë një ditë e qetë. Do të pajtoheni me një të afërmin tuaj me të cilin keni patur pakënaqësi. Sa i përket financave, ato do të jeni pozitive, ndërsa në punë do të hidhni një hap drejt asaj që keni aspiruar.

Binjakët – Jeta në çift do të jetë e tensionuar sot. Mund të debatoni edhe për gjërat më të vogla.  Sa i përket financave, situata nuk do të jetë e keqe.

Gaforrja- Dita e sotme do t’ju duket shumë e lodhshme dhe stresuese. Edhet në planin sentimental duhet të bëni shumë për të evituar përplasjet me partnerin/en.

Luani- Ata që janë në një lidhje mendojnë se duhet të bëjnë më shumë për të shfrytëzuar jetën e tyre. Çdo gjë do të shkojë më së miri. Në lidhje me financat, do të jeni të gatshëm të bëni çdo lloj sakrifice dhe do ia dilni mbanë.

Virgjëresha- Energjitë tuaja janë vërtet të pashtershme, prandaj sot do të jeni të papërballueshëm për të tjerët. Parashikohet një ditë pozitive sa i përket jetës sentimentale, po kështu edhe financave.

Peshorja-Do të jetë një ditë konfuze për ata që janë në një lidhje. Do të toleroni një situatë disi të paqartë të partnerit/es, por kjo nuk do të zgjasë për shumë kohë. Në punë do të keni bashkëpunime të reja.

Akrepi- Komunikimi dhe dialogu do t’ju nxjerrë nga çdo vështirësi gjatë kësaj dite. Do kuptoni gabimet që keni bërë dhe do të kërkoni falje. Në lidhje me financat, buxheti do të jetë i mirë nëse shpezoni me kujdes.

Shigjetari-Sot do të korrni një sukses të madh falë shpirtit të sakrificës dhe natyës tuaj kërkuese. Por bëni kujdes në raportet me kolegët, ndërkohë që ato me partnerin janë shumë të mira.

Bricjapi- Çiftet që janë në një marrëdhënie të konsoliduar do të ndëmarrin më shumë përgjegjësi. Sa i përket punës, situata është pozitive. Pritet të përballeni me ndryshime.

Ujori- Një ditë mjaft e mirë nuk do të thotë se do të vijnë gjërat nga qielli, por do të keni mbështetjen e disa yjeve për të arritur objektivat tuaja. Jeta sentimentale do të jetë shumë e mirë.

Peshqit- Do të jeni shumë realistë gjatë ditës së sotme dhe do të bëni kujdes në çdo veprim që ndërmarrni. Situata financiare nuk do të jetë e keqe, gjendja do të përmirësohet më shumë nëse do të jeni më të organizuar. /tvklan.al


Delta
LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori