Hueyda tregon si e festoi ditëlindjen në kohën e COVID-19

Hueyda tregon si e festoi ditëlindjen në kohën e COVID-19

23:00 17/03/2020

Këngëtarja, prezantuesja e njohur Hueyda El Saied ka festuar 45-vjetorin e lindjes. Ajo përmes një postimi në rrjetin e saj social Instagram ka treguar se këtë herë ditëlindjen e ka kaluar brenda ambienteve të shtëpisë. Kjo për shkak të vetizolimit si pasojë e përhapjes së koronavirusit.

View this post on Instagram

Festimi i ditelindjes ne kohen e Covid19 🤪

A post shared by Hueyda (@hueyda_artwork) on

Në video, Hueyda shprehet se është veshur dhe rregulluar për të bërë një xhiro brenda shtëpisë.  Madje me humorin ajo i këndon vetes këngën e ditëlindjes.
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi