Humb jetën 32-vjeçari, ra në kontakt me rrymën elektrike

Foto ilustrim

Humb jetën 32-vjeçari, ra në kontakt me rrymën elektrike

13:00 22/09/2023

Një 32-vjeçar në fshatin Maknor të Tiranës ka humbur jetën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike.

Viktima është me iniciale E.D. 32-vjeçari dyshohet se ra aksidentalisht në kontakt me rrymën elektrike në banesë dhe për pasojë humbi jetën në vendngjarje.

/tvklan.al


Të ngjashme