Humb jetën në aksident një 34-vjeçar


Humb jetën në aksident një 34-vjeçar

08:38 08/09/2020

Plagosen dy të tjerë

Një 34-vjeçar nga qyteti i Durrësit humbi tragjikisht jetën mëngjesin e kësaj të marte në një aksident me makinë. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 07:00, në aksin rrugor Sarandë-Piqeras.

Viktima udhëtonte me makinë së bashku me dy persona të tjerë, kur shoferi humbi kontrollin dhe doli nga rruga, duke u përplasur me bordurën.

Nga përplasja mbetën gjithashtu të plagosur shoferi i makinës dhe pasagjerja tjetër, të cilët u dërguan në spitalin e Sarandës dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Rrethanat e plota të këtij aksidenti të rëndë nuk dihen ende, ndërsa autoritetet kanë nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes./tvklan.al

Të ngjashme