Humb tragjikisht jetën 25-vjeçarja shqiptare

Posta

Humb tragjikisht jetën 25-vjeçarja shqiptare

13:06 07/11/2019

Një e re shqiptare humbi tragjikisht jetën mbrëmjen e së mërkurës në Cuneo të Italisë fqinje, pasi u përplas nga një automjet. Bëhet fjalë për një 25-vjeçare e identifikuar nga mediat atje vetëm me iniciale L.I.

Ajo mësohet se kishte parkuar makinën e saj në një vendndalim në autostradën Asti-Cuneo dhe po kalonte në mes të karrexhatës kur u përplas automjeti.

Në vendngjarje shkuan shërbimet e emergjencës, por fatkeqësisht 25-vjeçarja gjeti vdekjen e menjëhershme.

Për ngjarjen, autoritetet policore kanë nisur hetimet. Ndërkohë mësohet se shoferi i makinës që përplasi të renë u shoqërua në emergjencë për shkak të shokut./tvklan.al


Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT