Durrës | Rreth orës 18:20, në fshatin Jubë 55-vjeçari me iniciale A. Ç., banues në Sukth, duke peshkuar në lumin Erzen, ka rënë në kontakt me telat elektrike dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./tvklan.al