Humbet jetën 32-vjeçari, po lahej në det

Humbet jetën 32-vjeçari, po lahej në det

14:22 17/08/2019

Një 32-vjeçar që po pushonte në plazhin e Spillesë, ka humbur jetën në rrethana të paqarta.

Viktima me iniciale J.Xh. nga fshati Luz u Madh, u nxorr nga deti në gjendje të rëndë dhe u dërgua me urgjencë në spital. Fatkeqësisht, 32-vjeçari ndërroi jetë në ambulancë.

Shkaqet e vdekes janë të paqarta, teksa është ngritur një grup hetimor për të sqaruar rrethanat e ngjarjes. /tvklan.al

Delta
LAJMET

Të ngjashme

AZHBR
UKT
UKT
Doktori