Humbja e Manchester City

Humbja e Manchester City

21:35 06/10/2019

Manchester City merr një humbje shokuese ndaj Wolverhampton. Skuadra e Guardiolas pësoi dy gola në shtëpi. Të dy u shënuan nga Adama Traore në minutat 80 dhe 94.

Arsenali fitoi 1-0  ndaj Bournemouth. Një fitore të thjeshtë arriti Chelsea 1-4 në transfertë ndaj Southampton.

Tv Klan

LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori