Hysaj dhe Rrahmani mposhtin COVID për 24 orë

Elseid Hysaj dhe Armir Rrahmani


Hysaj dhe Rrahmani mposhtin COVID për 24 orë

17:16 11/12/2020

Elseid Hysaj dhe Armir Rrahmani kanë rezultuar sërish negativ pas kryerjes së testin për COVID-19. Lajmi është bërë publik nga klubi i Napolit, ku në një postim në mediat sociale bëhet me dije se dy lojtarët me origjinë shqiptare tashmë janë negativ.

https://twitter.com/sscnapoli/status/1337336333799403521

Armir Rrahmani dhe Elseid Hysaj kanë rezultuar negativ pas testeve të kryera”, ku është njoftimi nga klubi i Napolit.

Dy futbollistët, një i Kosovës dhe tjetri i Shqipërisë rezultuan pozitiv një ditë më parë dhe kjo ngjalli sërish frikë tek skuadra italiane, por 24 orë më vonë ata janë sërish negativ.

Mbrojtësi i Kombëtares edhe më herët është testuar pozitiv dhe ai është një nga futbollistët që e ka kaluar COVID-19./tvklan.al


Të ngjashme