I bie pllaka e mermerit në kokë, humb jetën në varreza një burrë

Foto ilustrueseI bie pllaka e mermerit në kokë, humb jetën në varreza një burrë

18:07 07/06/2021

Vau i Dejës, Shkodër | Rreth orës 17.00, shtetasi N.Th, 67 vjeç, duke transportuar një pllakë guri për në varrezat katolike të fshatit Shkjezë, Bushat, Vau i Dejës, dyshohet se aksidentalisht është penguar duke i rënë pllaka e mermerit në kokë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarje./tvklan.al

Të ngjashme