I jep intensitet shikimit! Tendencat e penelit këtë vjeshtë


I jep intensitet shikimit! Tendencat e penelit këtë vjeshtë

09:31 15/09/2023

Eyeliner-i nuk del ndonjëherë nga moda! Vija e zezë në qepallën e syve i jep ekspresivitet shikimit dhe krijon efektin e “Cat eye”. Që të duket i bukur sigurisht duhet aplikuar njësoj në të dy sytë.

Për fat të mirë, tendencat e penelit Vjeshtë/Dimër 2023-2024 janë të versioneve të ndryshme dhe të veçantë. Provojini këto versione:

/tvklan.alTë ngjashme