I riu dyshohet se abuzoi seksualisht me 26-vjeçaren, shoku i vajzës i kërkoi para që të mos denonconte


I riu dyshohet se abuzoi seksualisht me 26-vjeçaren, shoku i vajzës i kërkoi para që të mos denonconte

15:09 30/07/2021

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në kryeqytet, ku janë arrestuar dy të rinj.

Mësohet se një 26-vjeçar Elson B. dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një vajzë 25-vjeçare dhe është arrestuar nga forcat e Komisariatit Nr.1.

Në pranga ka rënë edhe Genti D. 37 vjeç, shok i vajzës 25-vjeçare. Sipas policisë, ai ishte në dijeni të abuzimit seksual dhe i kërkuar Elson B. një shumë parash në mënyrë që vajza të mos denonconte ngjarjen në polici. Pas zbulimit të rastit, janë arrestuar që të dy. /tvklan.al


Të ngjashme