I shpërthen bidoni me benzinë, 3 të plagosur

Foto ilustrim

I shpërthen bidoni me benzinë, 3 të plagosur

19:58 04/02/2020

Tre persona mbetën të plagosur këtë të martë në Grmash, pasi i shpërtheu bidoni me benzinë. Ngjarja ndodhi në një lokal, në fshatin Gramsh.

Sipas policisë, të plagosurit të moshës 45, 48 dhe 28 vjeç, po ndiznin sobën e drurit me benzinë kur bidoni i mori flakë dhe shpërtheu në flakë. Ata u dërguan në Spitalin e Tiranës për mjekim më të specializuar dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes./tvklan.al

Të ngjashme

Grupi

Kallezo