I vihet lëndë plasëse një biznesi

Foto ilustruese
Posta

I vihet lëndë plasëse një biznesi

14:20 16/08/2019

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer pas mesnate rreth orës 01:00, në fshatin Nikël.

Policia e Krujës bën me dije se parukeria ishte në pronësi të shtetasit me inicialet R. Sh. Nga shpërthimi janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjare, grupi hetimor po punon për sqarimin e tyre, si dhe vënien para përgjegjësisë së autorit/ve./tvklan.al


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi