I vihet lëndë plasëse një biznesi

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer pas mesnate rreth orës 01:00, në fshatin Nikël. Policia e Krujës bën me dije se parukeria ishte në pronësi të shtetasit me inicialet R. Sh. Nga shpërthimi janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjare, grupi hetimor po punon për sqarimin e tyre, si dhe … Continue reading I vihet lëndë plasëse një biznesi