I zoti e kërkonte, makina gjendet në flakë në autostradë

Foto Ilustruese
Posta

I zoti e kërkonte, makina gjendet në flakë në autostradë

11:24 15/10/2019

Një automjet i vjedhur u dogj mbrëmjen e së hënës në autostradën Durrës-Tiranë. Sipas policisë, makina shpërtheu në flakët rreth orës 23:00, duke u djegur plotësisht.

Benzi ishte braktisur në anë të rrugës. Ai ishte në pronësi të një personi me iniciale P.Z., banues në Tiranë, i cili e kishte raportuar automjetin të vjedhur që prej 23 Shtatorit.

Rrethanat e kësaj ngjarjeje nuk janë ende të qarta dhe për sqarimin e tyre po punon një grup hetimor. /tvklan.al


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi