Idris Elba, mashkulli me sexy në planet – TV KLAN

Idris Elba, mashkulli me sexy në planet

Vlerësimi nga revista “People” për vitin 2018

Që mosha është vetëm një numër duket se qëndron. Idris Elba është 46 vjeç, por kjo nuk e ka penguar që të cilësohet si mashkulli më seksi për vitin 2018.

Ka qenë revista “People” që e ka bërë këtë vlerësim për aktorin britanik, baba i një vajzë 16-vjeçare dhe një djali 4-vjeç. Pas marrjes së titullit Elba ka qenë në një lidhje direkte për Jimmy Fallon në “Tonight Show”, ku shprehu entuziazmin e tij duke theksuar ndër të tjera se e ëma do të ndihet shumë krenare për të.

Në të shkuarën Elba performonte edhe si DJ dhe kishte linjën e tij të rrobave, ndërkohë që së fundmi është përfolur shumë se do të ishte në rolin e agjentit 007. Pas Denzel Washington në vitin 1987, 46-vjeçari është mashkulli i dytë me ngjyrë që arrin të vlerësohet si më seksi në botë.

Tv Klan

Kategori
ShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*