Ilir Meta për Kushtetutën (19 tetor 1998) – TV KLAN

Ilir Meta për Kushtetutën (19 tetor 1998)

Intervistë me Zëvëndëskryeministrin Ilir Meta për Kushtetutën.

Zëvëndëskryeministri Ilir Meta flet për Kushtetutën. Ai shton se bashkëpunimi që Partia Socialiste, partitë e tjera të koalicionit dhe Qeveria e re ka kërkuar me Partinë Demokratike nuk do të pushoje deri në momentin e fundit të Referendumit. /tvklan.al

Kategori
Lajme ArkivaTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione