Imazhet e sulmit që ndryshoi botën

Imazhet e sulmit që ndryshoi botën

11:30 11/09/2019

18 vjet nga sulmet terroriste të 11 Shtatorit në SHBA

Shtetet e Bashkuara të Amerikës përkujtojnë këtë të mërkurë 18-vjetorin e sulmeve terroriste të Al-Qaeda ndaj kullave binjake në New York, që i morën jetën 3 mijë personave dhe plagosën rreth 6 mijë të tjerë.
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi