Inter fiton edhe me RomënInter fiton edhe me Romën

23:51 12/05/2021

Atalanta dhe Milan qëndrojnë në zonën Champions

Interi po vijon me fitore edhe pasi siguroi titullin. Zikaltërit mundën Romën me rezultatin 3-1 në sfidën e javës së 36.

Milan arriti një fitore të thellë 7-0 në takimin me Torinon, duke qëndruar në zonën Champions. Këtë objektiv po vijon edhe Atalanta që mundi 2-0 Beneventon.

Juventus u kthye të fitorja, duke arritur suksesin 3-1 në fushën e Sasuolos.

Tv KlanTë ngjashme