Inter fiton me përmbysje me Venecia
Inter fiton me përmbysje me Venecia

23:47 22/01/2022

Zikaltrit thellojnë shkëputjen në krye të Serie A

Interi fitoi 2-1 me përmbysje takimin me Venecian këtë të shtunë. Zikaltërit reaguan pasi pësuan gol. I rëndësishëm ishte Xheko, i cili vendosi fitoren duke shënuar në shtesë.

Interi i çoi në 28 ndeshjet pa humbje në kampionat. Sfida tjetër e ditës mes Lacios dhe Atalantës u mbyll me rezultatin 0-0.

Tv KlanTë ngjashme