Irina kthehet në pasarelë

Posta

Irina kthehet në pasarelë

17:33 15/06/2019

Të mbyllet në shtëpi dhe të qajë për dashurinë e humbur nuk është shembulli që ka ndjekur Irina Shayk. Pasi i dha fund romancës 4 vjeçarë me Bradley Cooper, 33 vjecarja është rikthyer në pasarelë.

Në formë dhe plot vetëbesim, ajo rrëmbeu gjithë vëmendjen në një sfilatë të mbajtur në Itali.

E veshur me një fustan lëkurë të zi, me dorashka prej lëkure dhe geta të zeza Irina u bë sërish kryefjala e mediave rozë.

Vetëm pak ditë më parë fotografia e saj duke mbajtur një valixhe në duar duke dalë nga shtëpia bëri bujë ne media duke konfirmuar ndarjen nga aktori me të cilin ka edhe një vajzë.

Tv Klan

Reklama
Grupi
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
Grupi
UKT