Juliani, djali i Serijes shfaqet shumë i vendosur në insertin e “Shihemi në Gjyq” nga “E Diela Shqiptare” në Tv Klan. Ai thotë se as ish-gruaja dhe as nëna nuk do të marrin shtëpi duke shtuar se nuk ka frikë nga asgjë.

Julian: Ish-gruaja dhe mamaja do më njohin mirë se kush jam. Duan të më nxjerrin nga shtëpia. Të bëhet nami të bëhet shtëpi nuk merr dot as ajo, as mamaja se mua më ka djersitur kurrizi për atë shtëpi. Jam Julian Zeka dhe nuk e njoh frikën nga asnjë lloj gjëje. Unë i bie plepit me një sëpatë.

Rrit gjarprin dhe të ha kokën”, është komenti i Serijes pas hyrjes së Julianit në studio.

Për më shumë mund të ndiqni videon e plotë:

/tvklan.al