Ishin ndarë kishin 5 muaj, ther me thikë ish të dashurin

Ishin ndarë kishin 5 muaj, ther me thikë ish të dashurin

11:50 12/12/2017

Një vajzë ka therur me thikë ish të dashurin, duke e lënë të vdekur në vend, pasi zbuloi si ai përdorte rrjetin social Tinder.

Edhe pse kishin 5 muaj që ishin ndarë, Hasna Begum nuk kishte hequr dorë nga ish- i dashuri, por vazhdonte dhe i shkruante atij me profile të rremë në rrjetin social Instagram. Çifti i kishte dhënë fund marrëdhënies në Janar të vitit 2017, por 25- vjeçarja e kishte të pamundur ndahej nga ai.

Begum shkoi në shtëpinë e Pietro Sanna dhe e qëlloi atë disa herë më thikë teksa ai ishte duke fjetur.

[caption id="attachment_340388" align="aligncenter" width="620"] Pietro Sanna[/caption]

Mësohet se 25-vjeçarja kishte vënë një paruke bionde dhe kishte veshur një palë doreza për të fshehur gjurmët. Pas kishte kryer krimin dhe pa se 23vjeçari kishte ndërruar jetë, ajo mori një taksi dhe u largua nga banesa e tij.

Hodhi rrobat më gjak në një kazan mbeturinash dhe shkoi drejt një qendre mjekësore, pasi kishte lënduar gishtin e saj. Viktima është gjetur nga të afërmit e tij, pas tre ditësh nga ngjarja.

Hasna Begum u dënua nga gjykata e Londrës me 20 vite burg.

/tvklan.al

 

Grupi
LAJMET
Të ngjashme
Grupi