“Jam e ndershme”

“Jam e ndershme”

23:04 10/07/2019

E ndershme dhe e matur, kështu e cilëson veten këngëtarja Mariah Carey, teksa ka folur për jetën e saj private në një intervistë për Cosmopolitan.

Ajo ka thënë se ndryshe nga sa mund të mendohet, nuk ka patur shumë meshkuj në jetë. Thjesht 5 dhe i pari ka qenë bashkëshorti i saj Tommy Mottola, në vitin 1993, kur nuk ishte një këngëtare e njohur.

Ndërsa tani është në një lidhje balerinin dhe koreografin Bryan Tananka, 36 vjeç.

Klan Plus

LAJMET
Të ngjashme
KPT
KPT
UKT