James Arthur në gjendje të rëndë, tërhiqet nga koncerti

James Arthur në gjendje të rëndë, tërhiqet nga koncerti

23:40 29/03/2019

Pas fitores së X Faxtor, James Arthur u bë një nga zërat me të dashur të publikut në mbarë botën. Por së fundmi nuk ka lajme të mira për shëndetin e tij mendor.

James do të performonte së bashku me Gary Barlow dhe Mark Owen në koncertin që zhvillohej për bamirësi, në Royal Albert Hall, ditën e enjte, por ka njoftuar se ka anuluar eventin për shkak të gjendej së tij të rënduar psikologjike.

31-vjeçari kërkoi falje publikisht nëpërmjet një postimi në Tëitter, në të cilin shkruan se po luftonte me gjendjen e tij të rënduar mendore, psikologjike. Menjëherë kanë vërshuar në llogarinë e tij zyrtare në Twiterr reagime në mbështetje të tij

Klan Plus

Të ngjashme
UKT