Jennifer Lopez pozon me bikini dhe tërheq vëmendjen e fansave

Jennifer Lopez pozon me bikini dhe tërheq vëmendjen e fansave

10:50 17/02/2020

Kur këngëtarja e njohur Jennifer Lopez performoi në Super Bowl në fillim të këtij muaji, ajo i dëshmoi botës se mosha është me të vërtetë vetëm një numër.

Lopez dhe Shakira elektrizuan skenën dhe morën gjithë vëmendjen me performancën e tyre.

Së fundmi, Jennifer ka suprizuar sërish fansat me postimin e saj në rrjetin social Instagram. Ajo shfaqet në një selfie me bikini dhe bashkëngjitur shkruan: E releksuar dhe e rimbushur me energji.

View this post on Instagram

Relaxed and recharged. 🤍

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Në foton e postuar bie në sy format perfekte të këngëtares edhe pse në moshën 50- vjeçare./tvklan.al

Të ngjashme

Grupi

Kallezo