Ai konsiderohet si një nga talentet më të mëdhenj të këtij edicioni të X-Factor në Tv Klan. Por, ajo që publiku nuk di është se Jet është mjek.

Mbrëmjen e sotme, Alketa Vejsiu zbuloi se Jet ka studiuar 6 vite mjekësi.

“Isha në shtëpi duke lexuar dhe pashë promon e X-Factor dhe thashë “Pse mos të shkoj?!”, tha ai.

Siç thanë edhe anëtarët e jurisë me humor, nga sot ai do quhet edhe “Doc”.

/tvklan.al