Jetesa e Cristiano Ronaldos pas vetëizolimit (FOTO)

Jetesa e Cristiano Ronaldos pas vetëizolimit (FOTO)

10:42 18/03/2020

As në një periudhë të tillë si kjo e koronavirusit, paparacët nuk i ndahen yllit portugez Cristiano Ronaldo.

Futbollisti 35-vjeçar di si të shfrytëzojë izolimin brenda shtëpisë së tij në Funchal të Portugalisë. Ai është fotografuar duke marrë rreze dielli në ballkon.

I veshur me pantallona të shkurtra dhe syze të errëta, ylli portugez tregoi trupin e tij të palestruar.

Teksa futbollisti i Juventus po qëndronte brenda shtëpisë, partnerja e tij Georgina Rodriguez kishte dalë për të bërë pazar.

Cristiano Ronaldo është vetëkarantinuar pasi shoku i tij i skuadrës Daniele Rugani rezultoi pozitiv nga testi për koronavirusin COVID-19. /tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi