JO VETEM MODE – EMISIONI 15

JO VETEM MODE – EMISIONI 15

22:15 16/12/2017

Ikonat e kinematografise shqiptare me ne fund do ti shohim te gjithe bashke ne nje film. Pertej humorit dhe skenave muzikore, mesazhi i skenarit duket braktisja e dhimbshme e brezit te trete. “Jo vetem mode” ishte ne premiere ku nuk kishim si mos bisedonim me vete “Yjet e se ardhmes”.

Festat jane shume prane, por cfare duhet te keni parasysh per veshjen tuaj qe te shkelqeni ne eventet e fundvitit?

Moda e larte, apo Haute Couture eshte me prane se kurre! Nje prej mjeshtrave te shtepise se Modes “Chanel” ishte ne Tirane, per t’u mesuar disa studenteve, sekretet e industrise se veshjeve te luksit.

Tregu vintage apo ndryshe veshjet e nje kohe te shkuar, duket se po funksionon edhe ketu tek ne. Vizituam nje ambient ku pazarin, mund ta shoqeroje me muzike e pije. Duhet thene qe ishte shume qejf.

Performanca e tij ne edicionin e fundit te Kenges Magjike duket se nuk do te harrohet lehte. Klinti Ccollaku vjen pas pak ne “Jo vetem mode” me nje interpretim ekskluziv te kenges “Më s’më gjen”.

Të ngjashme
UKT