Jo vetem mode – Emisioni 30 – Sezoni 8! (5 prill 2020)

Jo vetem mode – Emisioni 30 – Sezoni 8! (5 prill 2020)

13:14 05/04/2020

Sot #jvm i eshte pershtatur plotesisht situates qe po kalojme por duke larguar pak mendjen me biseda plot humor prej te ftuarve tane. Nje bisede me 3 personazhe Marsela Cibukaj, Mario Deda dhe Aseli Kryemadhi. Kendojme, i biem pianos, ndajme receta, barcoletat e grupeve ne telefon por edhe zbulojme nje tjeter talent te Marios dhe Marseles. Pikturen.

E nderkohe qe qendrojme ne shtepi vakt pas vakti mendojme c’te gatuajme, jvm sjell “mami Kelen” me receta te bukura fix per kete dite te diele.. gjithashtu mode nepermjet maskave mbrojtese nga stilistja Lilo qe i ka sjell ne menyren me origjinale. Nje tjeter shok i mire gjate ketyre e diteve eshte libri, ndaj sot ju sjellim disa sugjerime nga shtepia botuese Ombra gvg

Të ngjashme

Grupi

Kallezo